Szakmai bemutatót tartott az Eventus Üzleti, Művészeti Szakgimnázium a Pásztói Múzeumban

Nyári áttekintő időszaki tárlata zárásaként szakmai napot tartott az egri Eventus Üzleti, Művészeti Szakgimnázium a Pásztói Múzeumban 2023. szeptember 27-én. A programon a helyi iskolák diákjai vettek részt Mikuska Judit Andrea rajztanárnő, illetve Miltnerné Kiss Tünde képzőművészeti oktató kíséretében. A Szakgimnázium képviseletében Ónodi Mátyás szakmai igazgatóhelyettes tartott bemutatót az iskola tanulóinak mozgóképes munkáiról, valamint lehetőség nyílt a kiállítás megnyitóján már bemutatott linómetszet készítési technika bővebb megismerésére és kipróbálásra is.

Köszönjük a Szakgimnázium oktatóinak, diákjainak, hogy bemutathattuk munkájukat a kiállítás keretében, valamint közreműködésüket a bemutató lebonyolításában.

Kategória: Főoldal, Uncategorized | A közvetlen link.